Pansiyon ve Kadro

Pansiyonumuz Camili Efeler Köyü, Efeler Tabiat Koruma alanında bulunmaktadır.

Tesisimiz 7 serender ve yöresel mimariyle tasarlanmış, tamamen ahşap 5 evden oluşmaktadır. 30 Kişilik yemek salonu ve 30 kişilik oturma salonu vardır. Tabiat koruma alanı içinde olduğundan etrafında yerleşim yoktur. Etrafı ormanla çevrili ve karcal manzaralıdır. Yürüyüş patikalarına ve dere yataklarına 10 dk mesafededir.

Pansiyonumuz tamamen aile fertlerince işletilmektedir.

Kadromuz (Aile Bireyleri)

Anne Fatma; ineklerin sütünü her sabah taze servis edip, kaymağı, yöresel peynirleri sunabilmek için koşuşturuyor…

Baba Nazım; evde sakin dururken ani espiriler patlatır. Varı, yoğu çocuklar ve arılardır. Dededen kalma sistemle yani kütük kovanla Karakovan arıcığını devam ettiriyor. Onun arılarıyla anlaştığı gibi kimse anlaşamaz. Tabii arıların ürettiği bala bağımlı olmayanı da henüz görmedik.

Kardeş Nurgül; evin patroniçesi. Ege Üniversitesi Konak İşletmeciliğinde okuyor. Temizlik nasıl olmalı, servis nasıl yapılmalı, otantik yapı kaybedilmeden nasıl modernize olunur gibi konular kendisine aittir. En çok sabah kahvaltısında tabağını bitirmeyenlere kızar.

Sevgili eşim Reyhan; o kadar çok çalışıyor, o kadar çok iş yapıyor ki anlatmaya sayfalar yetmez. Özetle, yemek, servis, temizlik, kızımız İrem’ in mızmızlıklarına kulak verip, onu idare ederken kalan diğer işlerin de üstesinden gelir.